Contact

Intrati in legatura cu noi

Vanzari

Georgiana Stan – Sales Support
Mobile: +40 730 190 654
E-mail: g.stan@hiarom.ro

Ciprian Neagu – Area Sales Manager
Zona Muntenia & Moldova
Mobile: +40 726 233 499
E-mail: c.neagu@hiarom.ro

Horatiu Nedea – Area Sales Manager
Zona Transilvania & Moldova
Mobile: +40 730 636 663
E-mail: h.nedea@hiarom.ro

Alexandru Cornea – EFEFR Brand Manager
Mobile: +40 755 089 292
E-mail: a.cornea@hiarom.ro

Telefon
+40 318 053 890

Adresa

Strada Macesului, Nr. 8,
Dragomiresti – Vale, Ilfov,
Cod 077095

Service si piese de schimb:

Liviu Moraru – DIRECTOR SERVICE
Tel: +40 730 170 584
E-mail: l.moraru@hiarom.ro

Gabriel Voicu
Tel: +40 721 211 361
E-mail: g.voicu@hiarom.ro

Bogdan Rosu
Tel: +40 725 351 255
E-mail: b.rosu@hiarom.ro

Dispecerat Service
Tel: +40 318 053 890
Mobil: +40 730 190 660
E-mail: service@hiarom.ro

Lasati-ne informatiile dvs.

si va vom contacta in cel mai scurt timp